Wyniki uczniów w konkursach i zawodach sportowych 2014 2015

 

Wyniki uczniów GZS-P nr 1 w konkursach przedmiotowych, konkursach kulturalnych  i zawodach sportowych w roku szkolnym 2014/2015.

  • Konkursy przedmiotowe

Szczebel

Dziew-czynki

Chłopcy

Nazwa konkursu

Miejsce

Wynik

 

gminne

 

Jakub Szafer

Gminny Konkurs Informatyczny „Komputerek”

Wąsosz Górny

I

 

 

Katarzyna Wers

 

Gminny Konkurs Ortograficzny

Więcki

I

 

 

Kacper Szymoniak

Konkurs Matematyczny „Pół żartem, pół serio”

Rębielice Król.

I

 

 

 

Dawid Wojtyra

Gminny Konkurs Informatyczny „Komputerek”

Wąsosz Górny

III

 

 

Monika Deska

 

Gminny Konkurs Ortograficzny

Więcki

III

 

Natalia Ślusarczyk

 

Gminny Konkurs Ortograficzny

Więcki

III

 

 

Kacper Szymoniak

Gminny Konkurs Ortograficzny

Więcki

III

 

 

Paweł Chober

Gminny Konkurs Ortograficzny

Więcki

III

 

 

Igor Polak

Konkurs Matematyczny „Pół żartem, pół serio”

Rębielice Król.

III

 

 

 

Maciej Szlachcic

Konkurs Matematyczny „Pół żartem, pół serio”

Rębielice Król.

III

 

rejonowe

 

 

Konkurs interdyscyplinarny,

 

 

 

międzynarodowe

Paulina Kowalik

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

Warszawa

 

 

 

 

Dawid Wojtyra

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

Warszawa

 

 

 

Aleksandra Sikora

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

Warszawa

 

 

 

 

Bartłomiej Leszczyński

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

Warszawa

 

 

  • Konkursy kulturalne

Szczebel

Dziew-czynki

Chłopcy

Nazwa konkursu

Miejscowość

Wynik

gminne

Kornelia Dusza

 

Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek

Rębielice Król.

I

 

Maja Ślusarczyk

 

Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek

Rębielice Król.

I

 

Natalia Tałajczyk

 

Gminny Konkurs Plastyczny na Świąteczną Kartkę Wielkanocną2015

Rębielice Król.

I

 

Monika Wawrzak

 

Gminny Konkurs Plastyczny na Świąteczną Kartkę Wielkanocną2015

Rębielice Król.

I

 

Martyna Kurkowska

 

Gminny Konkurs Plastyczny na Świąteczną Kartkę Wielkanocną2015

Rębielice Król.

I

 

Natalia Ślusarczyk

 

Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej

Rębielice Król.

I

 

+

 

Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej FOCUS ON NEW ZEALAND - prezentacja

Rębielice Król.

I

 

Aleksandra Zatoń

 

Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek

Rębielice Król.

II

 

 

Jakub Szafer

III Gminny Konkurs Czytelniczy Szkół Podstawowych Gminy Popów

Więcki

II

 

Maria Strzelczak

 

Gminny Konkurs Plastyczny na Świąteczną Kartkę Wielkanocną2015

Rębielice Król.

II

 

Kacper Środa

 

Gminny Konkurs Plastyczny na Świąteczną Kartkę Wielkanocną2015

Rębielice Król.

II

 

Katarzyna Szmigiel

 

Gminny Konkurs Plastyczny na Świąteczną Kartkę Wielkanocną2015

Rębielice Król.

II

 

 

Filip Randak

Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek

Rębielice Król.

III

 

Aleksandra Sikora

 

III Gminny Konkurs Czytelniczy Szkół Podstawowych Gminy Popów

Więcki

III

 

Zuzanna Borecka

 

Gminny Konkurs Plastyczny na Świąteczną Kartkę Wielkanocną2015

Rębielice Król.

III

 

Agata Drabik

 

Gminny Konkurs Plastyczny na Świąteczną Kartkę Wielkanocną2015

Rębielice Król.

III

 

Maja Wilczyńska

 

Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej

Rębielice Król.

III

 

Alicja Herudzińska

 

Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej

Rębielice Król.

III

 

 

Karol Miara

Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek

Rębielice Król.

 

 

Kornelia Dusza

 

II Gminny Przeglądzie Piosenki Przedszkolnej „Przebojowy Przedszkolak”

Wąsosz Górny

 

 

Joanna Buchlińska

 

Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej

Rębielice Król.

 

powiatowe

 

 

 

 

 

 

Martyna Bebłot

 

XI Powiatowy Konkurs na „Szopkę, Gwiazdę, Ozdobę Choinkową, Podłaźniczkę i Stroik Świąteczny”

Wręczyca Wielka

I

 

 

Filip Biskup

XI Powiatowy Konkurs na „Szopkę, Gwiazdę, Ozdobę Choinkową, Podłaźniczkę i Stroik Świąteczny”

Wręczyca Wielka

I

 

Martyna Kurkowska

 

XI Powiatowy Konkurs na „Szopkę, Gwiazdę, Ozdobę Choinkową, Podłaźniczkę i Stroik Świąteczny”

Wręczyca Wielka

I

 

Katarzyna Szmigiel

 

XI Powiatowy Konkurs Plastyki Obrzędowej „Wiosna 2015”

Wręczyca Wielka

I

 

 

Kacper Krakowiak

XI Powiatowy Konkurs Plastyki Obrzędowej „Wiosna 2015”

Wręczyca Wielka

I

 

Joanna Buchlińska

 

XI Powiatowy Konkurs na „Szopkę, Gwiazdę, Ozdobę Choinkową, Podłaźniczkę i Stroik Świąteczny”

Wręczyca Wielka

II

 

 

Kacper Krakowiak

XI Powiatowy Konkurs na „Szopkę, Gwiazdę, Ozdobę Choinkową, Podłaźniczkę i Stroik Świąteczny”

Wręczyca Wielka

II

 

Olga Tronina

 

XI Powiatowy Konkurs na „Szopkę, Gwiazdę, Ozdobę Choinkową, Podłaźniczkę i Stroik Świąteczny”

Wręczyca Wielka

II

 

 

Eryk Sobczak

XI Powiatowy Konkurs na „Szopkę, Gwiazdę, Ozdobę Choinkową, Podłaźniczkę i Stroik Świąteczny”

Wręczyca Wielka

II

 

 

Michał Ptak

XI Powiatowy Konkurs Plastyki Obrzędowej „Wiosna 2015”

Wręczyca Wielka

II

 

 

Dawid Wojtyra

XI Powiatowy Konkurs Plastyki Obrzędowej „Wiosna 2015”

Wręczyca Wielka

II

 

Olga Tronina

 

XI Powiatowy Konkurs Plastyki Obrzędowej „Wiosna 2015”

Wręczyca Wielka

II

 

Alicja Herudzińska

 

XI Powiatowy Konkurs Plastyki Obrzędowej „Wiosna 2015”

Wręczyca Wielka

II

 

 

Oskar Płuska

XI Powiatowy Konkurs Plastyki Obrzędowej „Wiosna 2015”

Wręczyca Wielka

II

 

Wiktoria Grzelińska i Magdalena Wojtyra

 

XI Powiatowy Konkurs Plastyki Obrzędowej „Wiosna 2015”

Wręczyca Wielka

II

 

 

Kacper Krakowiak

XI Powiatowy Konkurs Plastyki Obrzędowej „Wiosna 2015”

Wręczyca Wielka

II

 

 

Adam Hamara

XI Powiatowy Konkurs na „Szopkę, Gwiazdę, Ozdobę Choinkową, Podłaźniczkę i Stroik Świąteczny”

Wręczyca Wielka

III

 

Maja Chądzyńska

 

XI Powiatowy Konkurs na „Szopkę, Gwiazdę, Ozdobę Choinkową, Podłaźniczkę i Stroik Świąteczny”

Wręczyca Wielka

III

 

 

Kacper Środa

XI Powiatowy Konkurs na „Szopkę, Gwiazdę, Ozdobę Choinkową, Podłaźniczkę i Stroik Świąteczny”

Wręczyca Wielka

III

 

 

Norbert Urbaniak

XI Powiatowy Konkurs Plastyki Obrzędowej „Wiosna 2015”

Wręczyca Wielka

III

 

 

Oskar Michalski

XI Powiatowy Konkurs Plastyki Obrzędowej „Wiosna 2015”

Wręczyca Wielka

III

 

 

Daniel Ciągowski

XI Powiatowy Konkurs Plastyki Obrzędowej „Wiosna 2015”

Wręczyca Wielka

III

 

 

Jakub Grabowski

XXVII Regionalny Konkurs Recytatorski – eliminacje powiatowe

Kłobuck

III

 

Alicja Herudzińska

 

XXVII Regionalny Konkurs Recytatorski – eliminacje powiatowe

Kłobuck

 

 

Monika Deska

 

XXVII Regionalny Konkurs Recytatorski – eliminacje powiatowe

Kłobuck

 

 

 

Filip Biskup

XXVII Regionalny Konkurs Recytatorski – eliminacje powiatowe

Kłobuck

 

 

Izabela Szczepaniak

 

XXVII Regionalny Konkurs Recytatorski – eliminacje powiatowe

Kłobuck

 

 

 

Maciej Macherzyński

Powiatowy Konkurs „Bliżej lasu”

Ostrowy nad Okszą

 

wojewódzkie

 

 

 

 

 

 

 

Jakub Szafer

Regionalny Konkurs Twórczości Plastycznej na Ozdobę Wielkanocną

Kochanowice

I

 

 

Mateusz Sitek

Regionalny Konkurs Twórczości Plastycznej na Ozdobę Wielkanocną

Kochanowice

I

 

 

Jakub Grabowski

XVII Regionalne Spotkania Młodych Recytatorów „Wrażliwość na słowa”

Częstochowa

III

 

 

Hubert Szala

Regionalny Konkurs Plastyczny „Portret Rodzinny”

Kłobuck

 

 

Olga Tronina

 

Regionalny Konkurs Twórczości Plastycznej na Ozdobę Wielkanocną

Kochanowice

 

 

Malwina Szczepaniak

 

Regionalny Konkurs Twórczości Plastycznej na Ozdobę Wielkanocną

Kochanowice

 

 

Weronika Włodarczyk

 

VI Wojewódzki Konkurs Przyrodniczo-Fotograficzny pt. „Wiosna w przyrodzie”

 

 

krajowe

Weronika Włodarczyk

 

XIII Jurajski Konkurs Plastyczny w kategorii klasy I-III Szkoły Podstawowej

Poczesna

I

 

 

Mateusz Sadowski

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „Eko-Planeta”

Grodzisk Maz.

Najl. w szkole

 

 

 

 

 

 

Inne, jakie?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Zawody sportowe

Szczebel

Dziewczynki

Chłopcy

Nazwa konkursu

Miejscowość

Wynik

gminne

 

+

Tenis stołowy

Więcki

I

 

 

Kacper Szymoniak

Dzień samorządowca. Biegi przełajowe

Zawady

I

 

Joanna Trzepizur

 

Dzień samorządowca. Biegi przełajowe

Zawady

I

 

 

Michał Dobosz

Dzień samorządowca. Tenis stołowy

Popów

I

 

+

+

I Minispartakiada Klas I-III Szkół Podstawowych Gminy Popów

Więcki

I

 

 

Jakub Wers

Dzień samorządowca. Biegi przełajowe

Zawady

II

 

 

Jakub Wers

Dzień samorządowca. Biegi przełajowe - open

Zawady

II

 

 

Michał Dobosz

Dzień samorządowca. Tenis stołowy – open

Popów

II

 

+

+

I Minispartakiada Klas I-III Szkół Podstawowych Gminy Popów

Więcki

II

powiatowe

 

 

 

 

 

 

 

+

XVI Powiatowe Mistrzostwa Szkolnego Związku Sportowego Sztafetowe Biegi Przełajowe chłopców

Kłobuck

I

 

 

+

Podsumowanie współzawodnictwa sportowego za rok szkolny 2013/2014

Kłobuck

I

 

Maria Magierska

 

XV Powiatowy Bieg Polny

Kłobuck

I

 

 

Kacper Szymoniak

XV Powiatowy Bieg Polny

Kłobuck

I

 

+

 

XVI Powiatowe Mistrzostwa Szkolnego Związku Sportowego piłka nożna dziewcząt

Lipie

II

 

 

 

XV Powiatowy Bieg Polny drużynowo

Kłobuck

II

 

 

Marcel Swatek

XV Powiatowy Bieg Polny

Kłobuck

II

 

 

Jakub Wojciechowski

XV Powiatowy Bieg Polny

Kłobuck

II

 

Justyna Sławuta

 

XV Powiatowy Bieg Polny

Kłobuck

II

 

Daria Bebłot

 

XV Powiatowy Bieg Polny

Kłobuck

II

 

Maja Wilczyńska

 

XV Powiatowy Bieg Polny

Kłobuck

II

 

 

Tomasz Chyra

XV Powiatowy Bieg Polny

Kłobuck

II

 

 

+

XVI Powiatowe Mistrzostwa Szkolnego Związku Sportowego czwórbój l.a.

Kłobuck

II

 

 

Kacper Szymoniak

XVI Powiatowe Mistrzostwa Szkolnego Związku Sportowego czwórbój l.a.

Kłobuck

II

 

+

 

XVI Powiatowe Mistrzostwa Szkolnego Związku Sportowego Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt

Kłobuck

III

 

+

 

XVI Powiatowe Mistrzostwa Szkolnego Związku Sportowego halowa piłka nożna

Przystajń

III

 

Wiktoria Dusza

 

XV Powiatowy Bieg Polny

Kłobuck

III

 

 

Dawid Wojtyra

XV Powiatowy Bieg Polny

Kłobuck

III

 

 

Piotr Chober

XV Powiatowy Bieg Polny

Kłobuck

III

 

 

Mateusz Ceglarek

XV Powiatowy Bieg Polny

Kłobuck

III

 

+

 

XVI Powiatowe Mistrzostwa Szkolnego Związku Sportowego czwórbój l.a.

Kłobuck

III

 

 

+

XVI Powiatowe Mistrzostwa SZS w Kłobucku – biegi przełajowe

Ostrowy nad Okszą

III

 

 

Jakub Wers

XVI Powiatowe Mistrzostwa SZS w Kłobucku – biegi przełajowe

Ostrowy nad Okszą

III

 

+

 

XVI Powiatowe Mistrzostwa Szkolnego Związku Sportowego szachy

Ostrowy

IV

 

 

+

XVI Powiatowe Mistrzostwa Szkolnego Związku Sportowego halowa piłka nożna

Ostrowy

IV

 

 

+

XVI Powiatowe Mistrzostwa Szkolnego Związku Sportowego piłka ręczna chłopców

Truskolasy

V

 

+

 

Podsumowanie współzawodnictwa sportowego

Kłobuck

VI

rejonowe

 

 

 

 

 

 

 

Kacper Szymonial

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Czwórbuj l-a

Częstochowa

I

 

 

Kacper Szymoniak

XI Przełajowy Bieg Familijny „Biegać każdy może”

Złochowice

I

 

 

+

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Czwórbuj l-a

Częstochowa

II

 

 

+

Sztafetowe Biegi Przełajowe chłopców

Częstochowa

IV

 

 

 

 

 

 

 

+

 

Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt

Częstochowa

VII

 

 

 

 

 

 

wojewódzkie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ogólnopolskie

 

Kacper Szymoniak

XII Ogólnopolski Bieg Szlakiem Jana Długosza „Wieniawa”

Kłobuck

I

 

 

Kacper Szymoniak

XXXVI Trzeźwościowy Bieg Jesienny im. Tomasza Hopfera

Parzymiechy

I

 

 

Kacper Szymoniak

XXII Ogólnopolski Bieg „Krzepkich”

Krzepice

I

 

Zestawienie wyników uczniów

  • Konkursy przedmiotowe

Szczebel

Zajęte miejsce

Razem w:

I

II

III

Wyróżnienie

2014/15

2013/14

2012/13

gminne

3

0

7

 

10

 

 

międzynarodowe

 

 

 

4

4

 

 

  • Konkursy kulturalne

 

Szczebel

Zajęte miejsce

Razem w:

I

II

III

Wyróżnienie

2014/2015

2013/14

2012/13

gminne

7

5

6

3

21

20

28

powiatowe

5

11

7

5

28

30

30

wojewódzkie

2

 

1

4

7

17

7

krajowe

1

 

 

 

1

27

27

międzynarodowe

 

 

 

 

 

 

1

Razem:

15

16

14

12

57

94

93

 

  • Zawody sportowe

Szczebel

Zajęte miejsce

Razem/w tym zespołowo w

I

II

III

Wyróżnienie

2014/15

2013/14

2012/13

gminne

5

4

 

 

9

 

2

powiatowe

4

10

5

4

23

16

28

rejonowe

2

1

0

2

5

7

1

Wojewódzkie i ogólnokrajowe

3

 

 

 

3

1

2

Razem:

14

15

5

6

40

24

33

   

The Best betting exchange http://f.artbetting.net/
Full reviw on bet365 b.artbetting.net by artbetting.net
www.bigtheme.net